Fotografia produktowa, reklamowa

Podstawa to dobre zdjęcie

Zdjęcia produktowe to podstawa jakiejkolwiek sprzedaży w internecie. Wszyscy wiemy, że klienci najczęściej kupują wzrokowo, nie czytając opisów produktów. Najlepszym sposobem sprzedaży nawet mało atrakcyjnego produktu jest jego przyciągające wzrok i profesjonalne sfotografowanie.

Oferuję profesjonalne sesje produktowe, zarówno na aukcje internetowe, do ogłoszeń i sklepów internetowych, po atrakcyjne, rzucające się w oczy zdjęcia do mediów społecznościowych (np. Facebook czy Instagram).

Na zdjęciach staram się pokazać wszystkie zalety i detale przedmiotów przeznaczonych do sprzedaży. Tak aby klienci dokładnie wiedzieli co kupują, a jednocześnie aby zdjęcia te przyciągały ich wzrok i były konkurencyjne w stosunku do innych.

Fotografia produktowa i reklamowa - Gdynia, Sopot, Gdańsk oraz okolice Trójmiasta.

Usługi fotografii produktowej świadczę na terenie Trójmiasta, a także na terenie województwa pomorskiego. Każda sesja jest planowana i wyceniana indywidualnie w zależności od pomysłu, lokalizacji, skomplikowania przedmiotów, a co za tym idzie - późniejszej pracy nad zdjęciami.