Fotografia Wnętrz

Profesjonalne zdjęcia gwarancją sprzedaży nieruchomości.

Rynek nieruchomości zmienia się dynamicznie. Ponad 90% osób zainteresowanych nabyciem, bądź wynajmem nieruchomości wykorzystuje do tego internet: serwisy ogłoszeniowe, strony biur nieruchomości, grupy na portalach społecznościowych. Zdjęcia są niezaprzeczalnie podstawą sprzedaży. Nie powinno obawiać się inwestycji w nie, ponieważ zawsze zwraca się to z nawiązką!

Szybka realizacja i duże doświadczenie na rynku.

Oferuję szybkie terminy realizacji, zdjęcia oddaję nawet w ciągu jednego dnia od wykonania sesji. Każda sesja jest planowana i wyceniana indywidualnie w zależności od wielkości nieruchomości, lokalizacji i ilości zaplanowanych zdjęć.

Moje kreatywne podejście oraz duże doświadczenie w pracy dla biur nieruchomości w liczbie ponad 2500 sfotografowanych wnętrz gwarantuje profesjonalną pracę z każdym, nawet bardzo wymagającym klientem, dbałość o szczegóły i aranżację wnętrza, a przede wszystkim wiedzę, jakie zdjęcia są najczęściej pożądane.

Fotografia wnętrz - Gdynia, Sopot, Gdańsk i okolice.

Usługi fotografii wnętrz i nieruchomośći świadczę na terenie Trójmiasta, a także na terenie województwa pomorskiego.

Moimi stałymi klientami są architekci, deweloperzy i inwestorzy, biura nieruchomości oraz osoby prywatne zainteresowane profesjonalnymi zdjęciami swoich nieruchomości do ogłoszeń w internecie.

Współpracuję m.in. z:

 • biurami architektonicznymi i projektowymi
 • agencjami nieruchomości
 • deweloperami i inwestorami
 • hotelami i pensjonatami
 • osobami prywatnymi

Zapytaj o wycenę i umów termin zdjęć


Skontaktuj się ze mną celem wyceny sesji zdjęciowej nieruchomości. W swoim zapytaniu postaraj się dokładnie opisać zlecenie i to, jakie zdjęcia będa najbardziej pożądane. Zawrzyj takie informacje jak:

 • metraż wnętrza - ilość metrów, pomieszczeń
 • cel sesji - sprzedaż, wynajem, portfolio projektanta wnętrz, itp
 • adres nieruchomości
 • Jak przygotować wnętrze do sesji?


  Nawet najładniejsze wnętrze wyjdzie nieatrakcyjnie kiedy będzie panował w nim bałagan. O estetykę trzeba zadbać już przed sesją. Zasada jest prosta - im mniej zbędnych rzeczy tym lepiej. Nie ma nic gorszego niż zagracone mieszkania w ogłoszeniach internetowych.

  We wnętrzu powinien panować porządek. Należy pochować rzeczy osobiste, wszelkie zbieracze kurzu, zdjęcia rodzinne, przypadkowe naczynia czy kosmetyki, papier toaletowy, rzeczy dla zwierząt.

  Warto pokusić się o podstawowy "home staging", czyli ustawienie przedmiotów codziennego użytku, mogących uatrakcyjnić wizualnie pomieszczenia i stworzyć domową atmosferę - szczególnie w pięknych wnętrzach. Czasami liczy się najmniejszy detal!


  Zrealizowałem już ponad 2500 sesji nieruchomości. Oto niektóre z nich.