Fotografia

Zdjęcia na zlecenia

Fotograf z Trójmiasta: Gdynia, Gdańsk, Sopot. Wykonuję zdjęcia na zlecenia. Fotografia architektury, wnętrz, produktowa, biznesowa, portretowa, krajobrazu, z drona, dokumentuję życie miasta i zajmuję się astrofotografią oraz fotografią artystyczną. Moja oferta fotografii to:

1. Architektura i inwestycje

Fotografia Architektury. Fotografia budynków, detali, realizacji, dzienniki budowy, zdjęcia pod wizualizacje.

Oferta ta skierowana jest do biur architektonicznych, architektów, projektantów, deweloperów, biur nieruchomości. Fotografia architektury i inwestycji pozwala pokazać klientom wszystkie atuty danej realizacji. Zdjęcia te trafiają na strony internetowe, do publikacji, albumów, prezentacji. Wszędzie tam, gdzie wysokiej jakości zdjęcia budynków i detali są pożądane.

Fotografia inwestycji i postępu budowy to dobry sposób na pokazanie co aktualnie dzieje się w temacie danej budowy.

2. Wnętrza

Fotografia Wnętrz. Zdjęcia ukazujące wnętrza inwestycji, biur, siedzib firm, miejsc pracy, nieruchomośći, pokoi hotelowych czy pensjonatów.

Oferta ta skierowana jest głównie do biur nieruchomości pragnących pokazać wnętrza sprzedawanych miejsc ze wszystkimi ich atutami. Staram się aby przestrzenie na moich zdjęciach wyglądały naturalnie, "przytulnie", przykuwały oko. Aby nie były przejaskrawionymi i prześwietlonymi fotografiami z niezgadzającymi się z rzeczywistością kolorami.

Wykonuję również zdjęcia biur, siedzib firm, miejsc pracy - czyli zdjęcia, które można wrzucić na stronę internetową firmy, do publikacji reklamowych lub na social media typu Facebook.

Ostatnim elementem oferty fotografii wnętrz są zdjęcia "pod wynajem". Zdjęcia mieszkań i pokoi, pensjonatów i hoteli, które mają zachęcić potencjalnych klientów do skorzystania z oferty.

3. Reklamowe i produktowe

Fotografia reklamowa z punktu widzenia firm i klientów to niezastąpiona forma nowoczesnej komunikacji w wirtualnym świecie. Na przykład: pokazanie procesu produkcji, fotografowanie oferowanego produktu w oryginalnym wnętrzu, przedstawienie uzywanych przedmiotów w gabinecie i umieszczenie tego na stronach internetowych czy profilach w social mediach sprawi, że klienci poczują atmosferę lub poznają firmę lepiej niż przez "nudne" opisy w materiałach informacyjnych.

Zdjęcia produktowe to podstawa jakiejkolwiek sprzedaży w internecie. Klienci najczęściej kupują wzrokowo, nie czytając opisów produktów. Najlepszym sposobem sprzedaży nawet mało atrakcyjnego produktu jest jego atrakcyjne i profesjonalne sfotografowanie.

Oferuję sesje reklamowe i produktowe we wnętrzach oraz w plenerze. Oferowany przedmiot najlepiej pokazać w jego naturalnym środowisku, lub na pasującym do niego tle. Na przykład atrakcyjne lampy w ciekawych wnętrzach, lub modne buty na tle industrialnych przestrzeni. Ze względu na moje artystyczne zainteresowania zawsze staram się dobierać oryginalne tło do fotografowanego produktu. Wykonuję również sesję motoryzacyjne pod ogłoszenia internetowe.

4. Zdjęcia na życzenie, czyli sesje tematyczne

Wykonuję fotografie krajobrazu, miejskie czy artystyczne na życzenie klienta. Czasem potrzebne jest zdjęcie danego miejsca, konkretnej sytuacji czy wydarzenia, na przykład żeby pokazać klientom okolicę, atrakcyjność regionu lub użyć fotografii do aranżacji wnętrza.

A może ktoś potrzebuje zdjęcia na nową fototapetę w domu i chciałby aby na nim pojawiło się jego ulubione miejsce?

Skontaktuj się ze mną i opisz to czego potrzebujesz!

beresewicz.pl, Andrzej, Beręsewicz, Fotograf, Fotograf Chojnice, Fotograf Gdańsk, Fotograf Sopot, Fotograf Gdynia, Fotograf na ślub, Fotograf okazjonalny, Fotograf pomorskie, fotograf ślubny, Fotograf Ślubny Pomorskie, fotograf Starogard Gdański, Fotograf Tczew, Fotograf Trójmiasto, Fotografia, Fotografia architektury, fotografia architektury gdańsk, fotografia architektury gdynia, fotografia architektury sopot, fotografia architektury tczew, fotografia architektury trójmiasto, fotografia artystyczna, fotografia biznesowa, fotografia cyfrowa, fotografia dokumentalna, fotografia dziennikarska, fotografia produktowa, Fotograf Wejherowo, Fotograf Rumia, Fotograf Reda, Fotograg Władysławowo, Fotograf Puck, Dron, Fotografia z Drona, Fotografia z Lotu, Akt, Fotografia Aktu, Fotografia Wnętrz, Wnętrza, Krajobraz, Fotografia Krajobrazu, Astrofotografia, Fotografia Makro, Sesja fotograficzna, Plener, Fotografia Plenerowa, Fotografia ludzi, Fotografia Mody, Fotografia Modowa