Fotografia

Zdjęcia na zlecenia

Fotograf z Trójmiasta: Gdynia, Gdańsk, Sopot. Wykonuję zdjęcia na zlecenia. Fotografia architektury, wnętrz, produktowa, biznesowa, portretowa, krajobrazu, z drona, dokumentuję życie miasta i zajmuję się astrofotografią oraz fotografią artystyczną. Moja oferta fotografii to:

1. Architektura i inwestycje

Fotografia Architektury. Fotografia budynków, detali, realizacji, dzienniki budowy, zdjęcia pod wizualizacje.

Oferta ta skierowana jest do biur architektonicznych, architektów, projektantów, deweloperów, biur nieruchomości. Fotografia architektury i inwestycji pozwala pokazać klientom wszystkie atuty danej realizacji. Zdjęcia te trafiają na strony internetowe, do publikacji, albumów, prezentacji. Wszędzie tam, gdzie wysokiej jakości zdjęcia budynków i detali są pożądane.

Fotografia inwestycji i postępu budowy to dobry sposób na pokazanie co aktualnie dzieje się w temacie danej budowy.

2. Wnętrza

Fotografia Wnętrz. Zdjęcia ukazujące wnętrza inwestycji, biur, siedzib firm, miejsc pracy, nieruchomośći, pokoi hotelowych czy pensjonatów.

Oferta ta skierowana jest głównie do biur nieruchomości pragnących pokazać wnętrza sprzedawanych miejsc ze wszystkimi ich atutami. Staram się aby przestrzenie na moich zdjęciach wyglądały naturalnie, "przytulnie", przykuwały oko. Aby nie były przejaskrawionymi i prześwietlonymi fotografiami z niezgadzającymi się z rzeczywistością kolorami.

Wykonuję również zdjęcia biur, siedzib firm, miejsc pracy - czyli zdjęcia, które można wrzucić na stronę internetową firmy, do publikacji reklamowych lub na social media typu Facebook.

Ostatnim elementem oferty fotografii wnętrz są zdjęcia "pod wynajem". Zdjęcia mieszkań i pokoi, pensjonatów i hoteli, które mają zachęcić potencjalnych klientów do skorzystania z oferty.

3. Produktowe

Fotografia Produktowa. Zdjęcia produktowe to podstawa jakiejkolwiek sprzedaży w internecie. Klienci najczęściej kupują wzrokowo, nie czytając opisów produktów. Najlepszym sposobem sprzedaży nawet mało atrakcyjnego produktu jest jego atrakcyjne i profesjonalne sfotografowanie.

Oferuję profesjonalne sesje produktowe. Od małych przedmiotów, któe fotografuję w prywatnym studio, np. zdjęcia na aukcje i ogłoszenia, czy do sklepów internetowych. Po większe sesje, np. motoryzacyjne, do ogłoszeń internetowych.

Na zdjęciach staram się pokazać wszystkie zalety i detale przedmiotów przeznaczonych do sprzedaży. Tak aby klienci dokładnie wiedzieli co kupują, a jednocześnie aby zdjęcia te przyciągały ich wzrok i były konkurencyjne w stosunku do innych.

4. Biznesowe

Fotografia Biznesowa. Fotografia biznesowa skierowana jest do przedsiębiorstw i instytucji pragnących uatrakcyjnić swoje strony internetowe czy media społecznościowe o zdjęcia firmowe. W ich skłąd wchodzą zdjęcia biur, pracowników, ilustrujące codzienne życie w biurze, tak aby firma mogła chwalić się pozytywną atmosferą.

Jak wiadomo, atmosfera w biurze to postawa, więc dlaczego by nie pokazywać jej na swoich stronach internetowych? To jedna z cech nowoczesnych działalności i istnienia firmy w internecie. Oferuję również dokumentację wydarzeń firmowych, spotkań integracyjnych czy szeroko pojętego życia firmowego.

W ramach fotografii biznesowej, wykonuję również zdjęcia do portfolio, CV, na Facebooka, LinkedIn czy Instagrama. W dzisiejszych czasach nasz wizerunek to podstawa, dlatego kieruję tę ofertę do wszystkich osób, które pragną posiadać w swoim CV, czy w internecie atrakcyjne zdjęcia profilowe.

5. Portretowa

Fotografia portretowa, plener fotograficzny. Wykonuję fotografię portretową, ludzi, w pięknych miejscach w Trójmieście, a także w małym domowym studio. Staram się przedstawić osoby jak najbardziej naturalnie, wydobywać piękno na portretach i w zdjęciach plenerowych. Zajmuję się również fotografią detali ciała, aktu.

6. Zdjęcia na życzenie, czyli sesje tematyczne

Wykonuję fotografie krajobrazu, miejskie czy artystyczne na życzenie klienta. Czasem potrzebne jest zdjęcie danego miejsca, konkretnej sytuacji czy wydarzenia, na przykład żeby pokazać klientom okolicę, atrakcyjność regionu lub użyć fotografii do aranżacji wnętrza.

A może ktoś potrzebuje zdjęcia na nową fototapetę w domu i chciałby aby na nim pojawiło się jego ulubione miejsce?

Skontaktuj się ze mną i opisz to czego potrzebujesz!

beresewicz.pl, Andrzej, Beręsewicz, Fotograf, Fotograf Chojnice, Fotograf Gdańsk, Fotograf Sopot, Fotograf Gdynia, Fotograf na ślub, Fotograf okazjonalny, Fotograf pomorskie, fotograf ślubny, Fotograf Ślubny Pomorskie, fotograf Starogard Gdański, Fotograf Tczew, Fotograf Trójmiasto, Fotografia, Fotografia architektury, fotografia architektury gdańsk, fotografia architektury gdynia, fotografia architektury sopot, fotografia architektury tczew, fotografia architektury trójmiasto, fotografia artystyczna, fotografia biznesowa, fotografia cyfrowa, fotografia dokumentalna, fotografia dziennikarska, fotografia produktowa, Fotograf Wejherowo, Fotograf Rumia, Fotograf Reda, Fotograg Władysławowo, Fotograf Puck, Dron, Fotografia z Drona, Fotografia z Lotu, Akt, Fotografia Aktu, Fotografia Wnętrz, Wnętrza, Krajobraz, Fotografia Krajobrazu, Astrofotografia, Fotografia Makro, Sesja fotograficzna, Plener, Fotografia Plenerowa, Fotografia ludzi, Fotografia Mody, Fotografia Modowa