Sprzedaż zdjęć, odbitek - Trójmiasto, Gdańsk, Gdynia | fotograf-trojmiasto.pl | Andrzej Beręsewicz

Sprzedaż zdjęć

Możesz kupić moje zdjęcia!

Większość moich zdjęć możesz zakupić i mieć na własność! Fotografie te możesz użyć na własne strony internetowe, publikacje drukowane, prezenty dla najbliższych (np obrazy, kubki). Możesz zlecić wydruk fototapety, płótna, umieścić zdjęcia w reklamach, na bannerach. Możliwości są nieskończone - wszystko dzięki licencji do dowolnego użytku, zarówno prywatnego jak i komercyjnego. Po zakupie zdjęć, możesz z nimi zrobić co tylko chcesz.

Moje zdjęcia są oczywiście chronione prawem autorskim, więc nie możesz ich na przykład odsprzedawać jako własne. W ofertę sprzedaży nie wchodzą również zdjęcia, które wykonywałem komercyjnie dla innych klientów.

Fotografie sprzedaję wyłącznie w formie cyfrowej, jako plik JPEG o rozmiarze minimum 4000px na dłuższym boku.

Jak to działa?

Kiedy spodoba Ci się któreś z moich zdjęć i chciałbyś je kupić, napisz do mnie na adres aberesewicz@gmail.com załączając zrzut ekranu, linka bądź samo zdjęcie. Napisz również do jakich celów będziesz go potrzebował. Jeżeli zlecasz wydruk profesjonalnym labom, które mają własne profile druku, napisz mi o tym. Wycenię wszystko indywidualnie i przystosuję zdjęcie do Twoich wymagań.

Gdzie znajdę zdjęcia?

Zdjęcia, które możesz kupić znajdują się na stronie beresewicz.pl, oraz w social mediach typu Facebook, Instagram, 500px. Linki do profili i źródeł zdjęć znajdują się obok.